CZ/EN

Technicko-provozní oddělení

Ing. Lubomír Petýrek

Lubomir.Petyrek@fs.cvut.cz

12305 – technickoprovozní služby budov

vedoucí / technickoprovozní služby budov / Fakulta strojní

(22 435) 2892
(22 435) 7446

místnost: A1-107a, Dejvice
místnost: B-229, Karlovo náměstí

jméno a příjmení
(e-mail)
útvarfunkcetelefonmístnost (budova)
Jiří Kocián
(Jiri.Kocian@fs.cvut.cz)
12305(22 435) 2790A1-106c (Dejvice)
Jaroslava Petříková
(Jaroslava.Petrikova@fs.cvut.cz)
12305vedoucí / technickoprovozní služby budov - budova Dejvice / Fakulta strojní(22 435) 2667
420233339803
A1-106b (Dejvice)
Ing. Lubomír Petýrek
(Lubomir.Petyrek@fs.cvut.cz)
12305vedoucí / technickoprovozní služby budov / Fakulta strojní(22 435) 2892
(22 435) 7446
A1-107a (Dejvice)
B-229 (Karlovo náměstí)
Matěj Hoffmann
(M.Hoffmann@fs.cvut.cz)
12305420777303501
(22 435) 9794
B-6 (Karlovo náměstí)

Budova Dejvice

jméno a příjmení
(e-mail)
útvarfunkcetelefonmístnost (budova)
Vojtěch Tuč
(Vojtech.Tuc@fs.cvut.cz)
12802B1-s205 (Dejvice)
Miroslav Podskalský
(Miroslav.Podskalsky@fs.cvut.cz)
12137
12802
(22 435) 2781A2-s132 (Dejvice)
Vladimír Luňák
(Vladimir.Lunak@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2461A2-s133 (Dejvice)
Václav Kabát
(Vaclav.Kabat@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 9998D1-54 (Dejvice)
Hana Luňáková
(Hana.Lunakova@fs.cvut.cz)
12137
12802
(22 435) 2747F2-50 (Dejvice)
Vladislav Boška
(Vladislav.Boska@fs.cvut.cz)
12137
12305
12802
(22 435) 2463A2-s131 (Dejvice)
Karel Kořánek
(Karel.Koranek@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2462A2-s130 (Dejvice)
Vlasta Kosinová
(Vlasta.Kosinova@fs.cvut.cz)
12802
Eva Sýkorová
(Eva.Sykorova@fs.cvut.cz)
12802
Jiří Bragagnolo
(Jiri.Bragagnolo@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 9998D1-54 (Dejvice)
Miroslava Šabatová
(Miroslava.Sabatova@fs.cvut.cz)
12802
Ing. Jana Havlíková
(Jana.Havlikova@fs.cvut.cz)
12802
Roman Špitálský
(Roman.Spitalsky@fs.cvut.cz)
12802
Eduard Sika
(Eduard.Sika@fs.cvut.cz)
12802

Budova Karlovo náměstí

jméno a příjmení
(e-mail)
útvarfunkcetelefonmístnost (budova)
Miroslav Staněk
(Miroslav.Stanek@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7383
Jiří Bláha
(Jiri.Blaha@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7383
Alena Procházková
(Alena.Prochazkova@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7200B-5 (Karlovo náměstí)
Karel Padevět
(Karel.Padevet@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Marie Pikorová
(Marie.Pikorova@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7222
Norbert Želina
(Norbert.Zelina@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Adolf Buřič
(Adolf.Buric@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Michal Horňák
(Michal.Hornak@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Karel Beneš
(Karel.Benes@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7222