Technicko-provozní oddělení

Ing. Lubomír Petýrek

Lubomir.Petyrek@fs.cvut.cz

12305 – technickoprovozní služby budov

vedoucí / technickoprovozní služby budov / Fakulta strojní

telefon: (22 435) 7446
telefon: (22 435) 2892

místnost: B-229, KN
místnost: A1-107a, Dejvice

jméno a příjmení
(e-mail)
útvarfunkcetelefonmístnost (budova)
Matěj Hoffmann
(M.Hoffmann@fs.cvut.cz)
12305(22 435) 7220
mobilní telefon: 777 303 501
H-201 (KN)
Jiří Kocián
(Jiri.Kocian@fs.cvut.cz)
12305(22 435) 2790A1-106c (Dejvice)
Jaroslava Petříková
(Jaroslava.Petrikova@fs.cvut.cz)
12305vedoucí / technickoprovozní služby budov - budova Dejvice / Fakulta strojní233 339 803
(22 435) 2667
A1-106b (Dejvice)
Ing. Lubomír Petýrek
(Lubomir.Petyrek@fs.cvut.cz)
12305vedoucí / technickoprovozní služby budov / Fakulta strojní(22 435) 7446
(22 435) 2892
B-229 (KN)
A1-107a (Dejvice)
Ing. Vladimír Urban
(Vladimir.Urban@fs.cvut.cz)
12305(22 435) 2679A2-166 (Dejvice)

Budova Dejvice

jméno a příjmení
(e-mail)
útvarfunkcetelefonmístnost (budova)
Vladislav Boška
(Vladislav.Boska@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2463A2-s131 (Dejvice)
Jiří Bragagnolo
(Jiri.Bragagnolo@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 9998D1-54 (Dejvice)
Jaroslav Drobný
(Jaroslav.Drobny@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 9998D1-54 (Dejvice)
Ing. Jana Havlíková
(Jana.Havlikova@fs.cvut.cz)
12802
Václav Kabát
(Vaclav.Kabat@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 9998D1-54 (Dejvice)
Karel Kořánek
(Karel.Koranek@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2462A2-s130 (Dejvice)
Vlasta Kosinová
(Vlasta.Kosinova@fs.cvut.cz)
12802
Vladimír Luňák
(Vladimir.Lunak@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2461A2-s133 (Dejvice)
Hana Luňáková
(Hana.Lunakova@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2747F2-50 (Dejvice)
Jaroslav Pamětický
(Jaroslav.Pameticky@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 9998D1-54 (Dejvice)
Miroslav Podskalský
(Miroslav.Podskalsky@fs.cvut.cz)
12802(22 435) 2781A2-s132 (Dejvice)
Eva Sýkorová
(Eva.Sykorova@fs.cvut.cz)
12802
Miroslava Šabatová
(Miroslava.Sabatova@fs.cvut.cz)
12802
Vojtěch Tuč
(Vojtech.Tuc@fs.cvut.cz)
12802B1-s205 (Dejvice)

Budova Karlovo náměstí

jméno a příjmení
(e-mail)
útvarfunkcetelefonmístnost (budova)
Karel Beneš
(Karel.Benes@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7222
Jiří Bláha
(Jiri.Blaha@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7383F-115 (KN)
Adolf Buřič
(Adolf.Buric@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Michal Horňák
(Michal.Hornak@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Karel Padevět
(Karel.Padevet@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252
Marie Pikorová
(Marie.Pikorova@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7222
Alena Procházková
(Alena.Prochazkova@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7200B-5 (KN)
Miroslav Staněk
(Miroslav.Stanek@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7383F-115 (KN)
Milan Šrotíř
(Milan.Srotir@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7383
Norbert Želina
(Norbert.Zelina@fs.cvut.cz)
12804(22 435) 7252