CZ/EN

Státní doktorská zkouška

Státní doktorská zkouška se řídí čl. 29 „Studijního a zkušebního řádu ČVUT v Praze“.

Žádost o státní doktorskou zkoušku najdete zde.

Oznámení o státních doktorských zkouškách

Datum Místo Čas Studijní program Obor Jméno
4.10.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, místnost č. 819 14:00 Strojní inženýrství Technika prostředí Ing. Yauheni Kachalouski
24.9.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-623 (6. patro) 10:00 Strojní inženýrství Mechanika tuhých a poddajných těles a prostředí Ing. Nikola Schmidová
14.9.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 324 (3. patro) 9:00 Strojní inženýrství Termomechanika a mechanika tekutin Ing. Miloš Kašpárek
20.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-132 (1. patro) 15:30 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Jaroslav Kovalčík
20.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-132 (1. patro) 14:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Zdeněk Pitrmuc
20.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-132 (1. patro) 11:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Jan Šimota
20.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-132 (1. patro) 9:30 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Jan Urban
15.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-623 (6. patro) 10:00 Strojní inženýrství Mechanika tuhých a poddajných těles a prostředí Ing. Maxim Lutovinov
15.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1-623 (6. patro) 8:00 Strojní inženýrství Mechanika tuhých a poddajných těles a prostředí Ing. Tereza Zavřelová
1.6.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 324 (3. patro) 9:00 Strojní inženýrství Termomechanika a mechanika tekutin Ing. Jakub Filipský
21.5.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 225 (2. patro) 13:00 Strojní inženýrství Energetické stroje a zařízení Ing. Václav Novotný
10.5.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 623 (6. patro) 12:00 Mechanical Engineering Biomechanics Eren Pehlivan, MSc.
10.5.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 623 (6. patro) 11:00 Strojní inženýrství Biomechanika Ing. Adam Kratochvíl
10.5.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 623 (6. patro) 10:00 Strojní inženýrství Biomechanika Ing. Jan Votava
10.5.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 623 (6. patro) 9:00 Strojní inženýrství Biomechanika Ing. Jitka Řezníčková
12.4.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 714 (7. patro) 10:00 Strojní inženýrství Dopravní stroje a zařízení Jan Fořtl, MSc.
29.3.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 531 (5. patro) 9:00 Strojní inženýrství Energetické stroje a zařízení Ing. Slavomír Entler
26.3.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. B1 - 425 13:30 Strojní inženýrství Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Andrey Kutsay
25.1.2018 Karlovo náměstí 13, Praha 2, místnost D104 10:00 Strojní inženýrství Matematické a fyzikální inženýrství Ing. Jan Valášek
16.1.2018 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost č. 819 14:00 Strojní inženýrství Technika prostředí Ing. Jan Králíček