CZ / EN

Státní doktorská zkouška

Státní doktorská zkouška se řídí čl. 29 „Studijního a zkušebního řádu ČVUT v Praze“.

Žádost o státní doktorskou zkoušku najdete zde.

Oznámení o státních doktorských zkouškách

Datum Místo Čas Studijní program Obor Jméno
7.3.2024 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost Ústavu materiálového inženýrství 11:00 Production and Material Engineering   Anjumol Kidangayil Sali, MSc.
7.3.2024 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost Ústavu materiálového inženýrství 10:00 Production and Material Engineering   Darshana Havaldar, MSc.
28.2.2024 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost KN-D:104 14:00 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Tomáš Halada
28.2.2024 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost 234 11:30 Výrobní a materiálové inženýrství   Ing. Václav Michalec
28.2.2024 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost 234 10:00 Výrobní a materiálové inženýrství   Ing. Ján Holý
28.2.2024 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost 234 8:30 Výrobní a materiálové inženýrství   Ing. Matouš Machka
22.2.2024 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost Ú 12113 15:00 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Martin Havlíček
22.2.2024 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost Ú 12113 14:00 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Jakub Milan Hradecký
22.2.2024 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost Ú 12113 13:00 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Jan Flek
15.2.2024 Technická 4, Praha 6 Dejvice, knihovna ústavu 12120, místnost č. 714 13:30 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Jan Vrba
13.2.2024 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ú 12102, zasedací místnost B2-236 10:00 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Vojtěch Smola
29.11.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost B1-132 9:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Luděk Volf
15.11.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost A1-305h 14:30 Řízení strojů a procesů   Ing. Michal Kuchař
15.11.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost A1-305h 13:00 Řízení strojů a procesů   Ing. Adam Peichl
19.10.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost A1-305h 13:00 Řízení strojů a procesů   Ing. Can Kutlu Yuksel
28.6.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost A2-158b 11:30 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Aleš Balon
28.6.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost A2-158b 10:30 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Vojtěch Halamka
28.6.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost A2-158b 9:30 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Jan Krivošej
6.6.2023 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost Ústavu letadlové techniky 13:00 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Jiří Pavlas
16.5.2023 Horská 3, Praha 2, Ústav výrobních strojů a zařízení, zasedací místnost A-119 12:30 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Michal Rytíř
16.5.2023 Horská 3, Praha 2, Ústav výrobních strojů a zařízení, zasedací místnost A-119 10:30 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Jan Ferkl
15.5.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost 623 (odbor Biomechanika, 6. patro)
 
10:00 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Tomáš Petřivý
15.5.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost 623 (odbor Biomechanika, 6. patro) 9:00 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Kristýna Kubášová
12.5.2023 Horská 3, Praha 2, Ústav výrobních strojů a zařízení, zasedací místnost A-119 11:30 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Tomáš Kratěna
3.4.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost 17 (v přízemí) 10:00 Energetika a procesní inženýrství   Ing. Jan Špale
30.3.2023 Horská 3, Praha 2, Ústav výrobních strojů a zařízení, zasedací místnost A-119 13:00 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Jaroslav Červenka
23.3.2023 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost B 114 14:30 Výrobní a materiálové inženýrství   Ing. Matěj Buřil
6.3.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost B1 – 324 (3. patro) 10:30 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Maria Laura Canteros
28.2.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost 357 na Ústavu konstruování a částí strojů 15:00 Aplikované vědy ve strojním inženýrství   Ing. Alžběta Kafková
24.2.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost 18 (v přízemí) 10:30 Energetika a procesní inženýrství   Ing. Michal Cihlář
24.2.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost 18 (v přízemí) 9:00 Energetika a procesní inženýrství   Ing. Jan Syblík
23.2.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost 425 (Ú 12118) 9:00 Energetika a procesní inženýrství   Ing. Martin Mulenko
15.2.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost 357 na Ústavu konstruování a částí strojů 16:30 Konstrukční inženýrství a mechatronika   Ing. Vít Řípa
14.2.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav techniky prostředí, zasedací místnost B1-819 (8. patro) 13:00 Energetika a procesní inženýrství   Ing. Ondřej Červený
18.1.2023 Technická 4, Praha 6 Dejvice, zasedací místnost 425 (Ú 12118) 10:00 Energetika a procesní inženýrství   Ing. Martin Mulenko