CZ / EN

Young Manufacturing Leaders

Současná kvalita života v Evropě byla vybudována díky skutečně světové konkurenceschopnosti v oblasti technologií a průmyslové výroby. Ve snaze, aby se na tento fakt nezapomnělo a zároveň s cílem tuto evropskou kompetenci dále posouvat, vznikla iniciativa EIT-Manufacturing (European Institute of Technology –  Manufacturing), jejímž je Fakulta strojní ČVUT v Praze, členem. 

Jedním z projektů této iniciativy, který si klade za cíl motivovat nové talenty ke studiu v oblastech strojírenství, je i projekt Young Manufacturing Leaders (YML). Naši studenti tak mají jedinečnou možnost, aby se nabízených příležitostí zúčastnili a pomohli formovat nejen budoucnost Evropy jako technologického leadera, ale i budoucnost svojí.

 

YML na Fakultě strojní ČVUT v Praze

V rámci City Hub Prague  se můžete připojit k našim studentům Ludmile Růžičkové, Kateřině Kobrlové, kteří působí také ve studentském klubu Engineering Student Club, Fakulty strojní ČVUT v Praze.

Během minulých dvou ročníků World Manufacturing Forum, se naši studenti účastnili a také vítězili, v různých soutěžích spojených s komunitou Young Manufacturing Leaders:

Rádi vás v Young Manufacturing Leaders – City Hub Prague přivítáme!

Kontakt:

Ing. Libor Beránek, Ph.D.

libor.beranek (zavináč) fs.cvut.cz

(22 435) 3246

místnost: B1-127, Dejvice

doc. Ing. Jan Řezníček, CSc.

jan.reznicek (zavináč) fs.cvut.cz

420725351511
(22 435) 3247

místnost: B1-608, Dejvice
místnost: A2-47, Dejvice