Akademický senát

e-mail: AS@groups.fs.cvut.cz

Předsednictvo

předseda AS FS:

doc. Ing. Miroslav Španiel, CSc.

místopředseda AS FS akademický pracovník:

prof. Ing. Jiří Nožička, CSc.

místopředseda AS FS - student:

Bc. Ondřej Aulich

předseda pedagogické komise AS FS:

doc. Dr. Ing. Gabriela Achtenová

předseda legislativní a koncepční komise AS FS:

prof. Ing. Zbyněk Šika, Ph.D.

předseda ekonomické komise AS FS:

doc. Ing. Tomáš Dlouhý, CSc.

Komise AS FS

  • Pedagogická komise:

    doc. Dr. Ing. Gabriela Achtenová

    doc. Ing. Luděk Beneš, Ph.D.

    Ing. Lucie Forejtová

    Ing. Michal Fürbacher

    Ing. Petr Hatschbach, CSc.

    Bc. Petr Šuhájek

  • Legislativní a koncepční komise:

    doc. Ing. Lukáš Horný, Ph.D.

    prof. Ing. Zbyněk Šika, Ph.D.

  • Ekonomická komise:

    Ing. Jan Čížek, Ph.D.

    doc. Ing. Tomáš Dlouhý, CSc.

    Ing. Michal Fürbacher

    doc. Ing. Jan Hrdlička, Ph.D.

    Ing. Bohumil Mareš, Ph.D.

    Ing. Hana Netřebská, Ph.D.

Zaměstnanecká sekce

doc. Dr. Ing. Gabriela Achtenovádoc. Dr. Ing. Gabriela Achtenová
(Gabriela.Achtenova@fs.cvut.cz)
doc. Ing. Luděk Beneš, Ph.D.doc. Ing. Luděk Beneš, Ph.D.
(Ludek.Benes@fs.cvut.cz)
Ing. Jan Čížek, Ph.D.Ing. Jan Čížek, Ph.D.
(Jan.Cizek@fs.cvut.cz)
doc. Ing. Tomáš Dlouhý, CSc.doc. Ing. Tomáš Dlouhý, CSc.
(Tomas.Dlouhy@fs.cvut.cz)
prof. RNDr. Gejza Dohnal, CSc.prof. RNDr. Gejza Dohnal, CSc.
(Gejza.Dohnal@fs.cvut.cz)
Ing. Michal FürbacherIng. Michal Fürbacher
(Michal.Furbacher@fs.cvut.cz)
Ing. Petr Hatschbach, CSc.Ing. Petr Hatschbach, CSc.
(Petr.Hatschbach@fs.cvut.cz)
Ing. Jakub Horník, Ph.D.Ing. Jakub Horník, Ph.D.
(Jakub.Hornik@fs.cvut.cz)
doc. Ing. Lukáš Horný, Ph.D.doc. Ing. Lukáš Horný, Ph.D.
(Lukas.Horny@fs.cvut.cz)
doc. Ing. Jan Hrdlička, Ph.D.doc. Ing. Jan Hrdlička, Ph.D.
(Jan.Hrdlicka@fs.cvut.cz)
Ing. Marie Kolaříková, Ph.D.Ing. Marie Kolaříková, Ph.D.
(Marie.Kolarikova@fs.cvut.cz)
Ing. Bohumil Mareš, Ph.D.Ing. Bohumil Mareš, Ph.D.
(Bohumil.Mares@fs.cvut.cz)
Ing. Hana Netřebská, Ph.D.Ing. Hana Netřebská, Ph.D.
(Hana.Netrebska@fs.cvut.cz)
RNDr. Tomáš Neustupa, Ph.D.RNDr. Tomáš Neustupa, Ph.D.
(Tomas.Neustupa@fs.cvut.cz)
Ing. Lukáš Novotný, Ph.D.Ing. Lukáš Novotný, Ph.D.
(Lukas.Novotny@fs.cvut.cz)
prof. Ing. Jiří Nožička, CSc.prof. Ing. Jiří Nožička, CSc.
(Jiri.Nozicka@fs.cvut.cz)
Ing. Jan PunčochářIng. Jan Punčochář
(Jan.Puncochar@fs.cvut.cz)
prof. Ing. Zbyněk Šika, Ph.D.prof. Ing. Zbyněk Šika, Ph.D.
(Zbynek.Sika@fs.cvut.cz)
doc. Ing. Miroslav Španiel, CSc.doc. Ing. Miroslav Španiel, CSc.
(Miroslav.Spaniel@fs.cvut.cz)
Ing. Jiří Švéda, Ph.D.Ing. Jiří Švéda, Ph.D.
(Jiri.Sveda@fs.cvut.cz)
  

Studentská sekce

Bc. Ondřej AulichBc. Ondřej Aulich
(Ondrej.Aulich@fs.cvut.cz)
Ing. Lucie ForejtováIng. Lucie Forejtová
(Lucie.Forejtova@fs.cvut.cz)
Bc. Tereza GrebenarováBc. Tereza Grebenarová
(Tereza.Grebenarova@fs.cvut.cz)
Bc. Jan MichálekBc. Jan Michálek
(J.Michalek@fs.cvut.cz)
Tomáš PauknerTomáš Paukner
(Tomas.Paukner@fs.cvut.cz)
Ing. Jaroslav ŠtorkánIng. Jaroslav Štorkán
(Jaroslav.Storkan@fs.cvut.cz)
Bc. Petr ŠuhájekBc. Petr Šuhájek
(Petr.Suhajek@fs.cvut.cz)
Bc. Filip TomaschBc. Filip Tomasch
(Filip.Tomasch@fs.cvut.cz)
Ing. Jiří VolechIng. Jiří Volech
(Jiri.Volech@fs.cvut.cz)