Proběhly dny otevřených dveří na Fakultě strojní

Publikováno: 01. 02. 2018

Ve dnech 31. ledna a 1. února 2018, proběhly na Fakultě strojní ČVUT v Praze dny otevřených dveří. Zájemci o studium mohli zjistit, jaké jsou podmínky studia. V laboratořích Fakulty strojní se mohli seznámit se zajímavými projekty, na kterých se v mnoha případech podílejí sami studenti. Získávají tak užitečné zkušenosti pro své uplatnění po absolvování studia.

Další termín, kdy na Fakultě strojní ČVUT v Praze proběhne Den otevřených dveří bude sobota 10. března 2018, od 10.00 hodin v budově Technická 4, Praha 6, posluchárna 266 (2. patro).

Pokud jste nestihli žádný z termínů dnů otevřených dveří, můžete na našem webu získat potřebné informace o studiu na Fakultě strojní a také si domluvit individuální prohlídku Fakulty strojní. Prohlídku si můžete objednat zde.

Stále také můžete vybírat  ČÍM CHCETE BÝT a pokud vyberete ten správný směr, do 31. března 2018 se můžete přihlásit !

Den otevřených dveří 31. 1. 2018