Hudební festival – Strojárna žije!

Publikováno: 18. 04. 2024

Začíná nová éra! S velkou radostí vás tým Engineering Student Club Fakulty strojní ČVUT v Praze zve na nejnovější kulturní akci – první ročník hudebního festivalu Strojárna žije! Festival proběhne před Fakultou strojní v Dejvicích, v ulici Technická, 7. května 2024 od 14.00 hodin.

Celodenní festival není jen o poslechu skvělé hudby, ale i o zábavě a oslavě rozmanitosti technických oborů, jež jsou důležité pro naši společnost. O hlavní program se postarají hudební kapely, jako jsou Foggy Dude, I love you Honey Bunny a další, ale také DJ. V doprovodném programu, kde inovace a kreativita jdou ruku v ruce, se můžete těšit na představení studentských soutěžních týmů, které se umisťují na předních příčkách mezinárodních soutěží v Evropě i za mořem. Dále si můžete prohlédnout simulátory, zajímavé projekty a práce, které se rodí za zdmi strojárny. akce je příležitostí k setkávání, sdílení svých vášní a objevování nové inspirace.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který překročí hranice techniky a propojí nás skrze hudbu.