Workshop Engineering Student Club

Publikováno: 19. 10. 2017

Engineering Student Club vás zve na workshop „Deimos: Vstup komponent do procesu automatické výroby“

Workshop s firmou Deimos, během kterého si vyzkoušíme práci konstruktéra v úspěšné firmě. Účastníkům budou při řešení reálného úkolu pomáhat špičkoví odborníci na automatizaci z firmy Deimos.

Téma:
Zásobování díly pro výrobu je stěžejní úloha, která výrazně ovlivňuje konstrukci výrobní linky. Pojďme si ukázat možné přístupy, jejich výhody i nevýhody a vyzkoušet si jejich použití v praxi.

Akce je vhodná pro studenty již od prvního ročníku!

Kapacita workshopu je omezená, co nejrychleji se registrujte zde !

Workshop proběhne na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6, v konferenční místnosti G3-118 (1. patro halových laboratoří).

Kdy? 24. října 2017, začátek v 17.45 hodin.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC