CZ/EN

Aktuality

Pracovní příležitosti u společnosti GCE

Publikováno: 23. 02. 2017

Společnost GCE, s.r.o., Chotěboř – výrobce zařízení pro použití technických a medicinálních plynů hledá vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozice:

KONSTRUKTÉR – APPLICATION ENGINEER

TECHNOLOG – MONTÁŽNÍ PROCESY

TECHNOLOG – TVÁŘENÍ KOVŮ

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Rozsáhlý sortiment výrobků a služeb slouží zákazníkům odebírajícím průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení. Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS.

Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.