Konference STČ 2017

Publikováno: 31. 01. 2017

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vám dali na vědomí, že se opět blíží datum konání konference Studentské tvůrčí činnosti (STČ), která se koná pravidelně každý rok na Strojní fakultě ČVUT v Praze. Letošní ročník proběhne 20. 4. 2017. Je to den, na který je vyhlášeno děkanské volno, a to právě proto, aby se kdokoliv z Vás mohl konference zúčastnit nebo se na ní alespoň přišel podívat. Konference je pořádána pro studenty bakalářského, navazujícího magisterského i doktorského studijního programu. Jejím cílem je umožnit Vám prezentovat výsledky práce, které se věnujete při zpracování svých bakalářských, diplomových či doktorských témat nebo v rámci jiné vědecko-výzkumné činnosti na fakultě.

Konference je sponzorována řadou firem, díky čemuž mohou být nejlepší studenti v jednotlivých sekcích odměňováni finančními a věcnými dary (v loňském roce bylo odměněno v každé sekci pět nejlepších autorů věcnými dary a první tři navíc finančními částkami 5000 Kč, 3000 Kč, 2000 Kč). Zástupci některých firem pak navíc vyhlásili své vlastní vítěze, které odměnili dle vlastního hodnocení prací. Všichni studenti bakalářského či navazujícího magisterského studia, kteří na konferenci vystoupili, získali částku 500,- Kč za samotnou účast na konferenci. I v letošním roce hodláme v daném trendu pokračovat.

Zvažte proto, prosím, zda se letošního ročníku nechcete zúčastnit i Vy. Určitě je to zajímavá možnost, jak si vyzkoušet prezentaci před publikem, ukázat se různým firmám a v neposlední řadě ukázat všem na fakultě něco, na čem pracujete. Přihlásit se můžete do neděle 2. 4. 2017. Pro přihlášení na konferenci je třeba vyplnit název příspěvku, vedoucího práce a přidat krátkou anotaci. Bližší informace jsou uvedeny na internetových stránkách konference: http://stc.fs.cvut.cz
Vlastní text příspěvku je třeba dodat do 10. 4. 2017.
Doufáme, že se s Vámi potkáme v dubnu na konferenci v co největším počtu!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jiří Moravec

Zájemci o účast na konferenci se mohou hlásit již teď přes webové stránky konference http://stc.fs.cvut.cz. Termín pro přihlášení příspěvků je 2. dubna 2017. Plný text příspěvku je třeba dodat do 9. dubna 2017.

Detailní informace jsou k dispozici na stránkách konference.