Mimořádné termíny pro přijetí – mag. obory: Mechatronika; Letadlová a kosmická technika

Publikováno: 15. 08. 2016

Podle odstavce Mimořádné termíny uvedeného v Podmínkách pro přijetí ke studiu v navazujících magisterských studijních programech N 2301 a N 3958 („Děkan fakulty může stanovit další mimořádný termín pro přijímání přihlášek ke studiu v navazujících magisterských studijních programech N 2301 Strojní inženýrství a N 3958 Letectví a kosmonautika na Fakultě strojní ČVUT v Praze. Pokud tuto možnost děkan využije, zveřejní ji mimo jiné na webových stránkách FS ČVUT v Praze včetně úplného harmonogramu tohoto mimořádného termínu“) děkan Fakulty strojní ČVUT v Praze

STANOVUJE DALŠÍ MIMOŘÁDNÝ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK KE STUDIU NA FAKULTĚ STROJNÍ ČVUT V PRAZE SE ZÁPISEM DO AKADEMICKÉHO ROKU 2016/2017 POUZE PRO UCHAZEČE, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM STUDOVAT OBOR:

MECHATRONIKA nebo LETADLOVÁ A KOSMICKÁ TECHNIKA.

V ostatních bodech zůstávají původní Podmínky pro přijetí ke studiu v navazujících magisterských studijních programech N 2301 a N 3958 zveřejněné v listopadu 2015 v platnosti. Mění se pouze časový harmonogram platný pro tento mimořádný termín.

Ke studiu na Fakultě strojní ČVUT v Praze v navazujících magisterských studijních programech N 2301 – Strojní inženýrství – obor Mechatronika a N 3958 – Letectví a kosmonautika – obor Letadlová a kosmická technika se uchazeč přihlašuje pouze elektronicky vyplněním a elektronickým odesláním e-přihlášky ze systému, který bude do 16. září 2016 k dispozici pro všechny zájemce na adrese:

Celý text výnosu děkana ze dne 12. srpna 2016 najdete zde.