ČVUT v Praze, FS přijme zaměstnance na pozici TECHNIK ZKUŠEBEN pro zkušebny leteckých motorů (Hradec Králové)

Publikováno: 06. 03. 2024

Nabízíme možnost podílet se na realizaci mezinárodních projektů výzkumné spolupráce univerzity a průmyslu. Pro Centrum leteckého a kosmického výzkumu na letišti v Hradci Králové hledáme nové kolegy/kolegyně.

Oblasti náplně práce:
  • Aktivní účast při přípravě, realizaci a vyhodnocování vývojových zkoušek letecké techniky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů, dle technické dokumentace
  • Technická obsluha zařízení a měřicích jednotek ve zkušebnách
  • Zpracování technologických postupů pro zkoušení specifických letadlových celků
  • Řádné vedení příslušné dokumentace související s provozem zkušeben (deníky, formuláře, protokoly atd.).
  • Provádění a ověřování kalibrace měřících zařízení na zkušebně
  • Spolupráce s kontrolními a auditními orgány v případě kontroly na projektu
  • Dodržování všech relevantních platných předpisů (leteckých, BOZP, apod.)
  • Verbální a písemná komunikace í v anglickém jazyce
  • Podávání návrhů na opatření k trvalému navyšování bezpečnosti a efektivity práce a k odstranění závad

Požadujeme:

• Ukončené středoškolské vzdělání technického typu zakončené maturitní zkouškou
  • Minimálně 1 rok praxe s řízením a prováděním zkoušek leteckých motorů na zkušebně leteckých motorů
  • Komunikační znalost českého a anglického jazyka
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost týmové spolupráce
  • Schopnost rychle se orientovat v nové problematice, aktivní přístup k řešení problémů
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Práci na špičkovém výzkumném pracovišti s dlouhodobou perspektivou
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání)

Místo výkonu práce: Hradec Králové / Nástup: možný ihned

Požadované dokumenty: Strukturovaný životopis, Motivační dopis (max. 1 A4).

Doklad o vzdělání a trestní bezúhonnosti lze předložit před podepsáním pracovní smlouvy.
Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 15/4/2024
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6 na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.

Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „TECHNIK ZKUŠEBEN HRADEC KRÁLOVÉ“ Těšíme se na spolupráci s Vámi!