ŠKODA AUTO roadshow 2021

Publikováno: 29. 09. 2021

ŠKODA Auto a.s. připravila na středu 6. října 2021 dvě novinky. V budově naší fakulty zajistila úpravu Technologické galerie. Studenti tam budou moci studovat, diskutovat anebo jen relaxovat v mnohem příjemnějším prostředí

Také proběhne celodenní Roadshow Škoda Day před naší fakultou a před sousední Fakultou elektrotechnickou. Každý se tam může seznámit s nejnovějšími elektrickými i plug-in hybridními vozy. Od 9. až do 15. hodiny budou probíhat přednášky expertů a bude také prostor pro zajímavé diskuze o vývoji aut budoucnosti. Zájemci si budou moci prozkoumat detaily částí vozů, jako jsou baterie, elektromotory nebo systém chytré elektroniky a odborníkům dávat zvědavé otázky.

Na programu je také přednáška Ing. Catherine Lee Oppenheimer, s názvem „Nabíjení a baterie PHEV, BEV“, která proběhne od 12.00 hodin v posluchárně FEL T2:C3-51.