Navštivte nás na veletrhu Gaudeamus 2016

Publikováno: 22. 01. 2016

Veletrh vzdělání Gaudeamus 26. – 27. ledna 2016

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus® je v České republice tradiční akcí s dlouhou historií, prezentující komplexní nabídku pomaturitního studia a celoživotního vzdělávání.

Hned první den veletrhu, 26. ledna 2016, můžete hovořit o studiu přímo s proděkanem pro pedagogiku, doc. Janem Řezníčkem, od 8.00 do 10.00 hodin na stánku ČVUT v Praze, u pultu Fakulty strojní.

27. ledna 2016 v 10.15 hodin bude prezentovat Fakultu strojní její děkan, prof. Michael Valášek. Po prezentaci si s panem děkanem Valáškem můžete promluvit o studiu na Fakultě strojní, opět na stánku ČVUT v Praze, u pultu Fakulty strojní.

Přijďte získat informace o Fakultě strojní, DOPORUČENÉ ZAMĚSTNAVATELI v roce 2015!

Již nyní si můžete vybírat Čím chcete být. Na veletrhu se nás tak můžete ptát na vše, co vás o studiu na Fakultě strojní ČVUT v Praze bude zajímat.

Přijďte za námi 26. – 27. ledna 2016 na výstaviště PVA Expo Praha – Letňany do haly č.4.

Těšíme se na vás! Vaši strojaři!