Oznámení o obhajobách disertačních prací

Datum Místo Čas Obor Jméno Téma disertační práce
30.6.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 11:00 Strojírenská technologie Ing. Hamid Suliman Hamid Elhag Study of Degradation Process of Steel Pipelines in Sudan
23.6.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 9:00 Energetické stroje a zařízení Ing. Jan Havlík Sušení biomasy pro energetické využití
16.6.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 11:00 Technická kybernetika Ing. Dan Pilbauer Spectral methods in vibration suppression control systems with time delays
 
Double degree with Arenberg Doctoral School of the Faculty of Engineering Science of KU Leuven
8.6.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 10:00 Mechanika tuhých a poddajných těles a prostředí Ing. Lukáš Jiran Semi-analytical deformation analysis of filament wound composite structures
18.4.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 14:00 Strojírenská technologie Ing. Tomáš Pilvousek Metodika zpřesňování výsledků numerických simulací hlubokého tažení využitím přístupu optické digitalizace a alternativních materiálových modelů
31.3.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 10:00 Dopravní stroje a zařízení Ing. Vít Beránek Hodnocení dopadů nových paliv a technologií na emise částic ze zážehových motorů
24.3.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 9:00 Termomechanika a mechanika tekutin Ing. Lukáš Dvořák Zobecnění závislostí přestupu tepla a hmoty v dvoufázovém proudění
15.3.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 14:00 Strojírenská technologie Olga Konovalova, M.Sc.Eng. Properties of Nanocomposite Coatings Based on Polymers
3.3.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 10:00 Termomechanika a mechanika tekutin Ing. Martin Miczán Experimentální výzkum vícefázového proudění ve strojírenských a energetických zařízeních
24.2.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 10:30 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Ondřej Berka Studie distribuce zatížení evolventního ozubení v převodových ústrojích
24.2.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 9:30 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Martin Dub Návrh autodiagnostické metody pro pohony kolejových vozidel
17.2.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 10:00 Termomechanika a mechanika tekutin Ing. Tomáš Jelínek Vliv vstupních parametrů proudu na práci axiálního turbínového stupně
13.2.2017 Karlovo nám. 13, Praha 2, místnost D 104
Ústav technické matematiky
10:30 Matematické a fyzikální inženýrství Mgr. Viktor Šíp Numerické simulace atmosférického proudění a šíření zplodin v mikroměřítkách
30.1.2017 Horská 3, Praha 2, místnost A-119
Ústav výrobních strojů a zařízení
13:00 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Vojtěch Matyska Paralelní chod dvou pohonů v posuvech NC strojů
30.1.2017 Horská 3, Praha 2, místnost A-119
Ústav výrobních strojů a zařízení
10:00 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Josef Kekula Přídavná vysokootáčková vřetena
26.1.2017 Karlovo nám. 13, Praha 2, místnost KN:B-114
Ústav materiálového inženýrství
10:00 Materiálové inženýrství Ing. Daniela Poláchová Strukturní stabilita svarových spojů modifikovaných chromových žáropevných ocelí
25.1.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice
místnost B1-132
13:00 Strojírenská technologie Ing. Petr Zikmund Metalografické a procesní aspekty ovlivňující trvanlivost nástrojových materiálů pro lití pod tlakem
24.1.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 10:00 Dopravní stroje a zařízení Ing. Jiří Pakosta Návrh náhrady synchronizační spojky
24.1.2017 Horská 3, Praha 2, místnost A-119
Ústav výrobních strojů a zařízení
13:00 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. David Burian Diagnostika a přesnost chodu vřeten obráběcích strojů
23.1.2017 Technická 4, Praha 6 Dejvice konferenční místnost č. 17 (v přízemí fakulty) 11:00 Mechanika tuhých a poddajných těles a prostředí Ing. Petr Svatoš Optimalizace a řízení pohybu vláknově ovládaných paralelních mechanismů
17.1.2017 Horská 3, Praha 2, místnost A-119
Ústav výrobních strojů a zařízení
13:30 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Jan Koubek Adaptivní kompenzace nepřesnosti obráběcích strojů
17.1.2017 Horská 3, Praha 2, místnost A-119
Ústav výrobních strojů a zařízení
10:00 Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Eduard Stach Nová komplexní metodika analýzy hydrostatických vedení