Přípravný kurz z matematiky pro přijímací zkoušky

Publikováno: 14. 01. 2019

Ústav technické matematiky ve spolupráci s vedením fakulty pořádá

PŘÍPRAVNÝ KURZ Z MATEMATIKY pro přijímací zkoušky do bakalářské etapy studia na FS ČVUT v Praze.

Náplň kurzu odpovídá okruhům k přijímací zkoušce z matematiky a bude vycházet cíleně z obsahu testů u této zkoušky. Zaměří se především na ty partie středoškolské matematiky, v nichž dlouhodobě zjišťujeme opakující se kritické neznalosti vedoucí k neúspěchům u zkoušek z matematiky v bakalářském studiu.

Kurz proběhne celkem v osmi lekcích v období 6. března až 24. dubna 2019 od 16.00 do 17.30 hodin, v posluchárně FS ČVUT T4:C2-436 v Dejvicích.

Do kurzu není třeba se hlásit předem. Zápis proběhne před zahájením kurzu 6. března 2019 od 16.00 hodin. (6. března bude vlastní výuka probíhat od 16.30 do 18.00 hodin)

Cena kurzu je 800 Kč. Účastníci uhradí tuto částku při registraci, která proběhne přímo na místě v učebně T4:C2-436 před zahájením první lekce.

Prohlédněte si požadavky a vyzkoušejte si své znalosti z matematiky!!!
Okruhy k přijímacím zkouškám a vzorový test jsou k dispozici na
nebo přímo v tomto dokumentu.

V případě problémů zvažte svoji účast na přípravném kurzu, kde si doplníte chybějící znalosti potřebné pro zvládnutí přijímacích zkoušek, ale i pro zvládnutí předmětu Matematika I v 1. semestru studia.

Kontaktní osoby:
Za Ústav technické matematiky: doc. RNDr. František Mráz, CSc., Frantisek.Mraz@fs.cvut.cz
Za vedení FS ČVUT v Praze: doc. Ing. Jan Řezníček, CSc., Jan.Reznicek@fs.cvut.cz

Leták ke kurzu najdete zde.