CZ / EN

Aktuality

Oborový den Ústavu výrobních strojů a zařízení

Publikováno: 10. 03. 2023

Zajímáte se o průmyslovou automatizaci, řízení a pohony obráběcích strojů, konstrukci, technologii či design v konstrukci strojů? To, a ještě více vás čeká na Oborovém dnu na  Ústavu výrobních strojů a zařízení, Fakulty strojní ČVUT v Praze, který se bude konat ve čtvrtek 16. března 2023 od 16.00 hodin v laboratořích RCMT na adrese Horská 3, Praha 2 Albertov (budova A) a v pondělí 20. března 2023 od 9.00 hodin v laboratoři průmyslové výroby a automatizace na adrese Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 5 Dejvice (budova CIIRC)

Provedeme vás laboratořemi a představíme navazující magisterský obor:  Robotika a výrobní technika, specializace Výrobní technika.  Pozvánku najdete TADY.

Seznámíme vás se studijním plánem, potenciálem vašeho budoucího uplatnění a tématy bakalářských a diplomových prací, které můžete zpracovávat pod vedením našich pedagogů.

Výrobní stroje jsou oborem, ve kterém ČR zaujímá 7. místo na světě v produkci na obyvatele a většina produkce je exportována na vyspělé trhy světa. V oboru působí desítky prosperujících firem. Naši studenti spolupracují na projektech realizovaných spolu s průmyslovými partnery, mají možnost cestovat a studovat v zahraničí a po ukončení studia snadno nalézají atraktivní profesní uplatnění.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Již nyní můžete navštívit naše laboratoře prostřednictvím virtuální prohlídky RCMT a virtuální prohlídky IPA CIIRC.