Studentská soutěž ve virtuálním svařování

Publikováno: 25. 10. 2021

Ústav strojírenské technologie Fakulty strojní, Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí Fakulty stavební a Katedra elektrotechnologie Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze

vypisují s podporou Fondu celoškolských aktivit,

1. ročník Studentské soutěže ve virtuálním svařování o PLAKETU PROF. DUNOVSKÉHO.

Kdy a kde: 18. listopadu 2021 v klubu Rýsovna  Fakulty strojní ČVUT v Praze.

Pravidla:

1. Soutěží tříčlenné týmy studentů z libovolné fakulty, libovolného studia (Bc. - Mag. - Ph.D.)
  2. Soutěží se ve třech disciplínách, každý z týmu svařuje jednou metodou:
  • Svařování obalenou elektrodou - MMA
  • Svařování v ochranné atmosféře - MAG
  • Svařování neodtavující se elektrodou - TIG
  1. Svařuje se na přístroji SOLDAMATIC, který automaticky vyhodnocuje kvalitu svaru
  2. Počet soutěžních svarů bude upřesněn po uzávěrce přihlášek
 Organizační pokyny:
  1. Přihlásit se lze do 7. 11. 2021 na adrese https://forms.gle/Zaz7N4jcoe1fe3Xd6
  2. V období 10. – 16. 11. 2021 je možné si svařování vyzkoušet v klubu  RÝSOVNA  – registrace tréninku proběhne po uzavření přihlášek.
  3. První tři místa budou oceněna finančními odměnami 3000 Kč, 2000 Kč, 1000 Kč a věcnými dary.

Organizační výbor: