Proběhl „Den otevřených dveří“

Publikováno: 30. 01. 2019

Den otevřených dveří Fakulty strojní byl plný budoucích strojařů a strojařek! Během dvou přednášek o studiu se mohli budoucí studenti dozvědět od děkana fakulty prof. Michaela Valáška, proč je studium strojařiny výborná volba pro budoucí kariéru. Od proděkana pro pedagogiku doc. Jana Řezníčka, obdrželi zájemci o studium všechny důležité informace o studiu a uplatnění absolventů. Během návštěvy laboratoří naší fakulty se mohli budoucí studenti seznámit s mnoha projekty, na kterých odborníci Fakulty strojní pracují a na nichž se mohou podílet i studenti během studia na fakultě.

Přijel nás také podpořit zástupce našeho průmyslového partnera Bosch Česká republika z Českých Budějovic. Létání s Walkalong Gliderem předvedli studenti z Gymnázia Chomutov a samozřejmě nechyběla ani zábava v novém simulátoru formule, který vyrobil náš tým CTU CarTech. Zaznamenat atmosféru této jedinečné akce přijela také PRAHA TV, která natočila reportáž z průběhu akce a z některých laboratoří.

Odkaz na reportáž PRAHA TV najdete zde.

Rádi jsme vám naší fakultu ukázali a těšíme se, že si vyberete některý z našich studijních programů.

Další „Den otevřených dveří“ proběhne v sobotu 16. března 2019, kdy můžete navštívit přednášku o studiu od 10.00 hodin bez prezentací a prohlídek laboratoří jednotlivých ústavů fakulty. Pokud však budete mít zájem, děkan fakulty prof. Valášek a proděkan pro pedagogiku doc. Řezníček, vám některé laboratoře po přednášce rádi ukážou.

Záznam přednášky o studiu během „Dne otevřených dveří“