Innovation# Naše české ruce

Publikováno: 10. 10. 2018

Innovation# Naše české rucekonference s účastí studentů 4. a 5. ročníků ČVUT. 24. říjen 2018 od 15.30, Grand Hotel Bohemia Prague – Konference a galavečer ke 100. výročí naší země, pod záštitou starosty Prahy 1, s podporou Fakulty strojní ČVUT v Praze.

Inspirativní setkání studentů s high-tech odborníky, vizionáři a zaměstnavateli ke 100. výročí naší země. Čím jsme jako Češi přispěli a přispíváme okolnímu světu a jak se bude vyvíjet naše budoucnost?

• přivítání a zahájení Inspirals – Jana Vanišová, Lucie Šarešová v 15.30
  • proslov děkana Fakulty strojní ČVUT – Michaela Valáška
  • proslov starosty Prahy 1 – Oldřicha Lomeckého

• Universal Robots – kolaborativní roboti – Kateřina Slánská, Pavel Bezucký
  • Faurecia – vášeň pro automobily – David Havelec
  • Energyfinancialgroup – energie budoucnosti – Tomáš Voltr
  • inteligentní doprava ve městě – František Bureš
  • Misan – průmyslová aditivní výroba dnes a zítra – Ondřej Svoboda

• vizionář, zakladatel Jobs.cz, Hearth.net – Libor Malý
  • první elektrárna na bioodpady – Ivo Skřenek
  • GE Aviation – letecké motory – Milan Šlapák
  • Můžeme podnikat – inspirace studentů – Tereza Podhorská
  • technologie čištění vody – Diana Siswartonová
  • konferencí provází Vladimír Kroc – moderátor Českého rozhlasu

Od 19.00 následuje galavečer Naše české ruce, zahájený starostou Prahy 1, na podporu českých značek a řemesel: Kosmetika Capri, obleky Delor, šperkařka Sylvie Majerová, kabelky de la gray, Ponožkovice, návrhářka Michaela Ducká, české nože Josef Pilch, FlowerEmpower, mandolíny Rostislava ČAPKA, harmonie zvuku – Tomáš Jarošek.

Studenti, rezervujte si svou židli na jana.vanisova@inspirals.cz nebo na www.naseceskeruce.cz.
Uveďte jméno, příjmení, studijní obor, ročník, telefon, a zda zůstanete i na večerní část akce.
Vstup pro studenty je zdarma.