StreTech 2018

Publikováno: 18. 05. 2018

ČVUT v Praze pořádá ve středu dne 6. června 2018 konferenci a prezentaci zajímavých prací studentů středních škol Středoškolská technika 2018 – StreTech 2018.

Cílem konference StreTech je umožnit setkání a prezentaci prací studentek a studentů a jejich středních škol na půdě naší univerzity. Témata nejsou nijak omezená, mohou mít zaměření technické, přírodovědné nebo také humanitní a umělecké. Práce mohou být individuální nebo kolektivní a vhodné jsou i výsledky středoškolské výuky. Studenti je prezentují formou posteru, nebo modelu, případně elektronickou prezentací na notebooku. Nezáleží na tom, jestli práce bude prezentovat maturant nebo student prvního ročníku. Každý bude mít dostatečný prostor, ve kterém se v průběhu dopoledního workshopu návštěvníkům několikrát představí, přiblíží jim svůj exponát a odpoví na otázky.  Očekává se kolem 150 účastníků a mnoho hostů.

Letošní StreTech bude již dvanáctým setkáním středoškoláků a prezentací jejich znalostí v prostředí univerzity. Konferencí StreTech  ČVUT vyhledává a přístupnou formou soustřeďuje a podporuje tvůrčí aktivní středoškolské studentky a studenty a jejich střední školy.

Momentky, filmové šoty nebo sborníky prezentovaných příspěvků ze všech minulých setkání a další dokumenty jsou k dispozici na www stránkách konference StreTech:  http://www1.fs.cvut.cz/stretech . Na této stránce také průběžně uvádíme aktuální informace.