Seminář Ecodesign: Nákladově efektivní výroba

Publikováno: 26. 04. 2018

Seminář na téma Ecodesign: Nákladově efektivní výroba

Energetická efektivita a snižování provozních nákladů je jedním z klíčových prvků pro dosažení udržitelné a konkurenceschopné výroby. Seminář má za cíl ukázat možnosti dosažení těchto cílů v moderních výrobních strojích a zařízeních. Budou představeny možnosti řešení z mnoha pohledů a ukázány případové studie úspěšných řešení.

Přijměte srdečné pozvání na odborný seminář „Ecodesign: Nákladově efektivní výroba“, který pořádá ČVUT v Praze, Fakulta strojní, RCMT v rámci řešení projektu NUCLEI ve spolupráci s Technologickou platformou strojírenské výrobní techniky, Společností pro obráběcí stroje a Českomoravskou společností pro automatizaci. Program semináře naleznete zde.

Kdy: ve středu 3. 5. 2018 od 9.00 hod.
Místo konání: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Horská 3, Praha 2, posluchárna č. 136.
Účast na semináři je zdarma.

K účasti se prosím registrujte formulářem do pondělí 30. 4. 2018 na adrese M.Slancova@rcmt.cvut.cz

Kapacita je omezena na 80 účastníků včetně přednášejících, termín registrace proto určuje prioritu účasti, pokud by bylo více zájemců, než je disponibilních míst v sále. Pokud pojedete vozem, pak můžete využít placené parkování před budovou a v přilehlých ulicích.
pracoviste/12135/Aktuality/04_NUCLEIposterRCMT_loga.png