Další kolo stáží pro zájemce o studium strojařiny

Publikováno: 10. 04. 2024

Připravili jsme další kolo jednodenních odborných stáží, které jsou především určeny pro studenty, kteří podali přihlášku na Fakultu strojní a také pro studenty SŠ a gymnázií, kteří se ještě rozhodují.

Stáže přiblíží studium na Fakultě strojní ČVUT v Praze, seznámí studenty se současnými technologiemi a poskytnou nové zkušenosti a znalosti v oblasti techniky a moderního strojírenství.

Nabídka témat stáží a termínů:

• MATERIÁLOVÝM INŽENÝREM NA JEDEN DEN – 23. duben 2024
  • ENERGETIKA – MODEL JADERNÉHO REAKTORU S EXPERIMENTY V LABORATOŘI – 30. duben 2024
  • KONSTRUOVÁNÍ A ČÁSTÍ STROJŮ – 9. květen 2024

Více informací a registraci na stáž naleznete zde: https://ochutnej-strojarinu.cz

Vzhledem k omezené kapacitě stáží, doporučujeme provést registraci co nejdříve. V případě zájmu si můžete po stáži prohlédnout s průvodcem Národní technickou knihovnu, Technickou menzu a koleje Bubeneč.

V případě dotazů se prosím obraťte na kontaktní osobu Kristýnu Čermákovou (kristyna.cermakova@fs.cvut.cz, mobil 777 723 603).