Můžete se hlásit do soutěže EuroTeQ Collider.

Publikováno: 08. 03. 2023

Až do 19. března 2023 se můžete hlásit do mezifakultního projektového předmětu EuroTeQ Collider. V něm budete pracovat na konkrétních tématech zadaných našimi průmyslovými partnery, naučíte se prezentovat své vize a máte také možnost postoupit do evropského finále soutěže.

Registrace na 3. Collider je otevřena prostřednictvím KOS: kód CTUQCOL3 do 19. března.

V Collideru budete pracovat v multidisciplinárních týmech se studenty ze všech fakult ČVUT. Budete pracovat na reálných výzvách od firem. Collider trvá celých 6 dní, od čtvrtka 23. března do neděle 26. března + sobota 1. dubna a neděle 2. dubna 2023. Prezentace výsledků proběhne v pondělí 3. dubna 2023. Nejlepší 3 projekty se zúčastní mezinárodního EuroTeQaTonu, který se bude konat na ČVUT od soboty 10. června do pondělí 12. června 2023.

Za úspěšnou účast v Collideru získáte 5 ECTS.

Více informací TADY.