Náš absolvent působí ve ŠKODA AUTO jako hlavní metrolog

Publikováno: 09. 02. 2023

Problematika průmyslového měření nadchla Jana Urbana natolik, že se v ní chtěl dál rozvíjet. Na Ústavu technologie obrábění, projektování a metrologie Fakulty strojní ČVUT v Praze našel dobré podmínky, kvalitní vybavení a technologie. Díky doktorátu se může učit od starších kolegů s dlouholetými zkušenostmi, a postupně také navázal spolupráci se Škodovkou, kde se mu podařilo domluvit si praktické téma své disertační práce a nyní ve ŠKODA AUTO působí jako hlavní metrolog.

Nyní dokončuje doktorandské studium na Fakultě strojní při ČVUT, kde zároveň každoročně vede závěrečné práce studentů na témata spojená s automobilovým průmyslem. Svou disertační práci píše ve spolupráci se ŠKODA AUTO, byl totiž součástí jejího Doktorandského programu. Jak lze propojit doktorát s pracovní náplní metrologa a čemu všemu se vlastně obor věnuje?

To si můžete přečíst v článku na webu ŠKODA AUTO !

Foto: ŠKODA AUTO a.s.