Nabídka studia a stáží zaměřených na mechaniku tekutin ve VKI (Belgie)

Publikováno: 02. 02. 2023

Von Karman Institute (VKI) for Fluid Dynamics zve studenty ČVUT na online informační schůzku o svých akademických programech, která se bude konat 7. 2. od 13:00 hodin. VKI přispívá k vědeckému rozvoji v různých oblastech, včetně několika oblastí výzkumu dynamiky tekutin. Patří mezi ně letectví, hypersonika, aeroakustika, turbosoustrojí, dekarbonizace, průmyslové a chemické procesy, environmentální a fluidní inženýrství a strojové učení.

Bude představen devítiměsíční výzkumný magisterský program v oblasti dynamiky tekutin (úroveň Master-after-Master), 2-6měsíční krátkodobý vzdělávací program a také možnosti doktorského a postdoktorského studia.

Studenti VKI se s účastníky podělí o své zkušenosti.

V případě zájmu se registrujte na adrese https://events.vki.ac.be/  (nezapomeňte uvést své jméno a jméno univerzity).

Pro zajímavost připomínáme, že studenti z ČR nemusí na VKI platit školné a mohou žádat o stipendium.

S dotazy se můžete obracet i na oddělení vnějších vztahů, doc. Jana Halamu, jan.halama@fs.cvut.cz.