Konference „Udržitelné moderní výrobní systémy v praxi průmyslových podniků“

Publikováno: 29. 08. 2022

Stagnující konkurenceschopnost a produktivita práce, neschopnost plnohodnotně naplňovat čím dál specifičtější a náročnější potřeby svých zákazníků v oblasti výroby, rostoucí různorodost výrobků nebo obtížná přizpůsobitelnost současným tržním podmínkám, to jsou jen některé problémy spojené se současnou průmyslovou výrobou, jejím řízením a navrhováním.

Zajímá Vás, jak si poradit s těmito problémy? Nebo se prostě jen zajímáte o současné a budoucí trendy v oblasti výroby a jejich aplikace? S ohledem na zabezpečování dlouhodobé konkurenceschopnosti českého průmyslu se bude téma letošního ročníku konference zaměřovat na Udržitelné moderní výrobní systémy v praxi průmyslových podniků. Konference se koná ve čtvrtek 6. 10. 2022 od 9.30 do 17.00 hodin, na ZČU v Plzni (Univerzitní 22, Plzeň, zasedací místnost UV-115b).

Účast na konferenci je po registraci bezplatná, počet míst je však omezen.

Více informací včetně bezplatné registrace najdete na webu konference: https://rep.fs.cvut.cz/konference/
Hlavním pořadatelem konference je Fakulta strojní ČVUT v Praze, Ústav řízení a ekonomiky podniku.

Partnery konference jsou:

pracoviste/12138/ZCU.jpegpracoviste/12138/MM.jpegpracoviste/12138/CTP.jpeg

pracoviste/12138/SST.jpegpracoviste/12138/VUT_logo.png

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi.