Hledají se dobrovolníci pro analogovou kosmickou misi DIANA III!

Publikováno: 10. 01. 2022

Přidej se na konci srpna 2022 k posádce simulující let k Měsíci.
V krásném prostředí Jizerských hor v Lomu Jesenný budeme testovat biometrická čidla posádky a měření atmosféry hlubinného habitatu zanořeného 10 metrů pod vodou.

Jedná se o výzkum v rámci projektu „Nástroj pro zkoumání vlivu osobnostních charakteristik a vnějších faktorů na dynamiku týmu při dlouhodobém pobytu v ICE“ s podporou TAČR, který realizuje ČVUT v Praze (Fakulta strojní a Fakulta biomedicínského a rehabilitačního inženýrství), Univerzita Palackého v Olomouci (Katedra psychologie) a 1st Cloud Republic, s.r.o. .

CO VÁS ČEKÁ?

• Účast v simulaci vesmírné mise
  • Týdenní pobyt v uzavřené jednotce
  • Práce s online technologiemi
  • Plnění stanovených úkolů a činností dle definovaných rolí
POŽADUJEME:
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Dobrý zdravotní stav (potvrzení sportovního lékaře)
  • Kladný přístup k online technologiím
  • Týmový duch a nadšení pro hry
VÝHODOU:
  • Potápěčský kurz
  • Zkušenost z ICE
NABÍZÍME:
  • Zajímavou zkušenost
  • Výsledky z diagnostických metod
  • Zapojení do jedinečného výzkumného projektu
  • Testování nových technologií a postupů

Registrace nutná ihned!

Kontakt:
V případě zájmu kontaktuj managera projektu, Jiřího Schneidera, tel.: 777 754 746, jiri.schneider@hydronaut.eu nebo Ing. Michala Schmirlera, PhD., tel.: 604 735 257, michal.schmirler@fs.cvut.cz, nejpozději však do 28.2.2022.
V souladu s ustanovením k GDPR, ve znění pozdějších předpisů, souhlasí zájemce se zpracováním a vedením svých osobních údajů poskytnutých pro ČVUT, za účelem a po dobu výběrového řízení.

projekty/hydronaut/image5.pngprojekty/hydronaut/image4.pngprojekty/hydronaut/image3.pngprojekty/hydronaut/image1.pngprojekty/hydronaut/image2.png