AKKA – Odborné praktikum 2022

Publikováno: 10. 01. 2022

Společnost AKKA Czech Republic s.r.o., vám nabízí účast na již tradičním „Odborném praktiku“,  které každoročně organizuje pro studenty VŠ.

Letos proběhne týdenní bezplatná odborná praxe ve firmě AKKA na zadané technické téma (počítáme s fyzickou účastí za dodržení veškerých bezpečnostních opatření) od 7. – 11. února 2022. Účast na praktiku je možná po dohodě s příslušným tutorem uznat jako absolvování volitelného předmětu Odborná praxe (kód předmětu v KOS: 2216060).

V tomto týdnu budete mít jedinečnou možnost nahlédnout „pod kapotu“ firmy AKKA, načerpat letité zkušenosti odborníků, vyzkoušíte si reálné příklady z praxe, procvičíte si cizí jazyk při závěrečné prezentaci a navíc po úspěšném absolvování získáte certifikát o absolvování.

Týdenní praxe je bezplatná a je nutné ji absolvovat jako celek v daném týdnu.

Zájemci – prosím, hlaste se nejpozději do 29. 1. 2022 na: radka.koziskova@akka.eu nebo tel: 778 521 354

HARMONOGRAM ODBORNÉHO PRAKTIKA:

• PŘÍPRAVA studentů před nástupem na praxi: seznámení se s pravidly BOZP, PO, IT kodexem, apod. poskytnutí údajů pro přípravu dohody o mlčenlivosti
  • PONDĚLÍ 7. 2. 2022 (8:30 – sraz na recepci budovy – Siemensova 2717/4 Praha 5-Stodůlky, 155 00
    Úvodní nástupní administrativa, představení zástupců oddělení, zadání úlohy
  • ÚTERÝ – ČTVRTEK 8. až 10. 2. 2022 – práce na zadané úloze
  • PÁTEK  11. 2. 2022 – prezentace výsledků úlohy odborné komisi, ideálně v AJ/NJ jazyce
    Dotazy, zpětná vazba, závěrečná diskuse, předání certifikátů