Stáž u mezinárodní organizace ESO (Evropská jižní observatoř)

Publikováno: 25. 04. 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výzvu k podávání přihlášek na stáž u mezinárodní organizace ESO (Evropská jižní observatoř). Místem výkonu stáže je Německo nebo Chile, stipendium činí 2 500 – 3 000 EUR měsíčně (podle vzdělání a zařazení stážisty), délka stáže je 6-12 měsíců (s možností prodloužení). Hlásit se mohou čeští studenti, vědci a inženýři do 32 let věku, kteří působí v některém z těchto oborů: astronomie, astrofyzika, softwarové Inženýrství, elektrotechnika, mechanika, controlling, optika, provozní inženýrství, projektový management.

Přihlášku je třeba zaslat v angličtině do 31. května 2021 na uvedený kontakt MŠMT, výběr stážistů bude proveden v červnu-červenci 2021, nástupní termín stáží je září 2021.

Bližší informace o stáži najdete v tomto dokumentu. Informace o jednotlivých oborech stáže najdete zde.