Ocenění pro naši studentku v 18. ročníku soutěže ČEEP

Publikováno: 22. 04. 2021

Elizaveta Andreeva absolvující na Ústavu techniky prostředí, Fakulty strojní, ČVUT v Praze  obdržela ve studentské soutěži ČEEP2019 (Český energetický a ekologický projekt, stavba inovace roku) dvě prestižní ocenění. Cenu rektora ČVUT v Praze a generálního patrona Fenix group za diplomovou práci „Energy Flexiblity of  Single-family House Located in Region of Central Europe“.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci, převzal ocenění v Betlémské kapli vedoucí její diplomové práce Ing. Vojtěch Zavřel, Ph.D.

Soutěž má dlouhou tradici a letošní ročník byl již 18. v pořadí. Vypisovateli jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Organizaci soutěže tradičně zajišťuje společnost TOP EXPO CZ. Cílem studentské kategorie soutěže především podpora zájmu o studium technických oborů na univerzitách v ČR a zlepšení životního prostředí v ČR a EU.

Abstrakt diplomové práce najdete zde.

Celou tiskovou zprávu najdete ZDE.