STČ 2021 – Konference studentské tvůrčí činnosti

Publikováno: 22. 03. 2021

Vážené studentky, vážení studenti,
rádi bychom Vás informovali o konání letošního ročníku konference studentské tvůrčí činnosti (STČ). Vzhledem k aktuální situaci bude letošní STČ online.

V letošním ročníku bude v samostatných sekcích možné prezentovat jak bakalářské tak i magisterské práce!

► Termín pro přihlášení autorů a abstrakt příspěvku: 9. dubna 2021
► Termín pro plné texty příspěvků: 27. dubna 2021
► Termín konání konference: 4. května 2021

Veškeré informace o STČ naleznete na http://stc.fs.cvut.cz

Na STČ máte možnost prezentovat zajímavé výsledky své práce např. na projektech nebo svých závěrečných prací. Využijte tuto možnost pochlubit se svými vynikajícími výsledky a naučit se prezentovat svou práci. Ať už budete pokračovat ve studiu nebo pracovat, vždy se Vám bude hodit schopnost prezentovat své výsledky.

Máte také možnost získat zajímavé ceny nejenom ze strany fakulty, ale také od průmyslových partnerů, kteří se akce účastní.

Doktorandi se i nadále mohou zúčastnit. Z akce vznikne sborník, který ale bude pro interní potřebu a nebude mít ISBN. Proto se publikace nebude počítat jako publikace pro splnění publikačních povinností v doktorském studiu. Cílem je dát zejména začínajícím doktorandům možnost vystoupení ale zároveň je motivovat k publikaci, např. zdokonaleného příspěvku, na mezinárodních konferencích.