Přednáška Engineering Student Club - ONLINE

Publikováno: 05. 03. 2021

Engineering Student Club vás zve na další ze série přednášek. Již 9. 3. 2021 se můžete těšit na společnost Siemens, která nás seznámí s možnostmi virtuálního zprovoznění výrobních strojů.

Co se dozvíte?

• Jak si nasimulovat reálné chování automatizační linky předtím než zapnete zelené tlačítko.
  • Jak může virrulální dvojče stroje pomoct při návrhu a provozu výrobního stroje.
  • Jak se dá využít software NX Mechatronic Concept Design určený pro simulaci mechatronických systémů.

Přednášet bude jeden z absolventů Fakulty strojní ČVUT v Praze,  aplikační inženýr ve firmě Siemens, Ing. Daniel Kalina, který vystudoval obor Výrobních strojů.
Již v úterý 9. 3. 2021 od 17:45 v Teamu "Engineering Student Club - přednášky".
kód týmu: 0y4tibn
Přímý odkaz do týmu ZDE!

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC