Mentoring ČVUT

Publikováno: 01. 03. 2021

Startuje 15. ročník programu mentoring, který studentům pomůže s kariérním růstem.

Mentoring nabízí studentům unikátní příležitost nahlédnout do reálného prostředí českých i mezinárodních firem. Během spolupráce student navštěvuje svého mentora ve firmě, provází ho při každodenní práci a aktivně se zapojuje do reálných projektů. Letošní ročník programu bude trochu jiný a více se přesune do online prostředí. Přihlašovat se můžete od 1. do 31. března 2021.

Minulý rok se spolupráci mezi mentory a studenty kvůli nařízeným omezením nepodařilo uskutečnit. Letos mohou studenti opět vybírat z celkem 42 mentorů, kteří jsou uvedeni na webových stránkách programu. V nabídce jsou mentoři z firem, jako je Microsoft, Faurecia, Google, MSD IT a celá řada dalších.

Oblasti mentoringu a spolupráce mohou být tyto: soft skills, osobní rozvoj/rozvoj osobnosti, dosažení cílů, best Practise Sharing, kariéra nebo work-life balance.

Více o programu, mentorech a přihlašování najdete zde