Autodesk University 2020 – ONLINE a zdarma

Publikováno: 16. 11. 2020

Zveme všechny studenty i zaměstnance na globální akci špičkové úrovně pořádanou společností Autodesk – AUTODESK UNIVERSITY 2020. Akce bude probíhat (v našem časovém pásmu) ve dnech 18. - 20. listopadu 2020.

Můžete se připojit k celosvětové Autodesk konferenci, která probíhá v Las Vegas a spojuje inovátory z celého světa - designéry, inženýry, architekty, stavaře - aby prozkoumali nové způsoby kreativy, vývoje, výroby a spolupráce.

Letos poprvé je Autodesk University zcela ON-LINE a zároveň také ZDARMA.

K účasti je nutná pouze registrace, která je již otevřena.

Vybrali jsme pro vás ukázku zajímavých strojařských témat z více než 700 seminářů a workshopů na Autodesk University 2020:
Semináře:

• Substractive Manufacturing
  • 3D Printing
  • Additive Manufacturing
  • Hybrid Manufacturing
  • Machining
  • Design
  • Product Design
  • Automation
  • Generative Design
  • Simulation

Workshopy:

• Design Focused for Additive Manufacturing
  • Generative Design and Additive Manufacturing for Work and Play
  • Done in One: Why Use Multitasking Machines
  • Become a Simulation Expert in 60 Minutes
  • Mastering Micromachining

Akce se za normálních okolností koná vždy v Las Vegas a je otevřená pouze pro vybrané partnery Autodesku a jejich zaměstnance. Je nutná osobní účast, zakoupení letenek, víz, ubytování a dalších náležitostí nutných k pobytu v USA. Letos můžete zcela poprvé tuto událost zažít na vlastní kůži a zcela zdarma!
Událost bude probíhat přes aplikaci Zoom a je nutná registrace.