Unikátní spojení s leadery výrobních technologií pro naše studenty

Publikováno: 11. 06. 2020

Fakulta strojní ČVUT v Praze se stala součástí projektu YML – Young Manufacturing Leaders, který vytváří komunitu mladých leaderů v oblasti výrobních technologií.

YML zvyšuje povědomí o možnostech výroby a šíření znalostí o dovednostech potřebných v tomto odvětví. Podporuje své členy různými aktivitami, jako jsou semináře typu peer-to-peer, mentoring s profesionály a podnikateli a účast na činnostech World Manufacturing Foundation.

V současné době byla vypsána soutěž esejí pro náš City HUB Prague, na téma „How does AI support innovation and knowledge creation in manufacturing?

Vítězné eseje budou uveřejněny v dokumentu 2020 World Manufacturing Report a vítězní autoři budou mít možnost zúčastnit se zasedání World Manufacturing Forum, které se bude konat 11. – 12. listopadu 2020 v Cernobbio (Lake Como) Italy.

Přihlášky a esej do soutěže zasílejte do 20. 7. 2020.  Esej musí být zaslána přes portál YML  a použijte předepsanou šablonu.