Zvoníčkova nadace – vyhlášení výsledků 25. ročníku soutěže

Publikováno: 21. 11. 2019

Vyhlášení výsledků 25. ročníku soutěže Zvoníčkovy nadace o nejlepší diplomové práce magisterských studijních programů Fakulty strojní ČVUT v Praze.

Vyhlášení výsledků 25. ročníku soutěže Zvoníčkovy nadace o nejlepší diplomové práce magisterských studijních programů Fakulty strojní ČVUT v Praze, obhájené v období únor–září 2019 proběhlo během slavnostní promoce absolventů ve dnech 6.–8. listopadu 2019.

Hodnotitelská komise pod vedením prof. Ing. Tomáše Vyhlídala, Ph.D. posoudila celkem 46 diplomových prací přihlášených do soutěže ve vyhlášených pěti tématických skupinách soutěže:

1. Konstrukce a technologie,
  2. Teoretické základy strojírenských oborů, životního prostředí,
  3. Technika
  4. Automobily
  5. Řízení a ekonomika podniku.

Výsledky jsou . Prezentaci s přehledem oceněných prací si můžete prohlédnout zde.

Všem oceněným i přihlášeným ještě jednou blahopřejeme a děkujeme i našim partnerům, České komoře autorizovaných inženýrů a techniků a firmám Tritón Pardubice spol. s r.o., Lázně Poděbrady a.s. a Gamma Technologies, Inc. (USA) za podporu soutěže.