Kroužky IT pro studenty středních i základních škol

Publikováno: 03. 09. 2019

Nové užitečné znalosti a dovednosti mohou získat studenti středních i žáci základních škol v Kroužcích IT ještě letos. Během 18hodinového kurzu se účastníci naučí základy IT a samostatné programování vlastních projektu.
Kroužky IT budou probíhat v počítačových místnostech Fakulty strojní ČVUT v Praze každý týden v pátek od 27. září do 13. prosince 2019.
Zájemci si mohou vybrat ze čtyř specializací:

• Python
    Naučí ovládání jazyka, ve kterém lze vytvořit umelou inteligenci. Dále stahování z Instagramu a programování her. Kroužek probíhá v době od 14:00 do 15:30, nebo od 15:45 do 17:15 h.
  • Arduino
    Naučí, jak si postavit vlastního robota. Kroužek probíhá v době od 14:00 do15:30 h.
  • 3D tisk
    Naučí základy aditivní technologie a umožní si vymodelovat vlastní nápad nebo vytisknout figuru oblíbeného superhrdiny. Kroužek probíhá v době od 14:00 do 15:30 h.
  • Tvorba webu
    Naučí naplánovat a tvořit vlastní webovky. Kroužek probíhá v době od 15:45 do 17:15 h.

Kroužky jsou navrženy jako celek, jsou na ně navázány tři pokračování. Celková doba 4 × 18 hodin + online podpora + vhodné studijní materiály. Během dvou let vaše dítě proškolíme v IT dovednostech, se kterými najde v budoucnu široké uplatnění na trhu práce. Vytvoříme mu jeho vlastní IT občanku, kde bude veden průběh jeho IT zkušenostmi. Toto je "Vzdělání budoucnosti".
Věkové skupiny: 12-15 a 16-18 let
Cena: 1.500 až 1.750 Kč
Kapacita: 6-12 žáků
​Více informací zde: http://www.vzdelanibudoucnosti.cz/krouzky