Fakulta strojní ČVUT v Praze hledá referenta/referentku pro studijní oddělení

Publikováno: 01. 08. 2019

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici administrativní podpory chodu studijního oddělení.
Hlavní odpovědnosti:

• písemná a elektronická administrace průběhu studia studenta VŠ

Naše očekávání:

• minimální zkušenost s vedením spisové agendy
  • min. ukončené SŠ vzdělání/VŠ vzdělání v bakalářském programu
  • ovládání PC v prostředí Windows, včetně Windows Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • hovorová znalost anglického jazyka
Výhodou:
  • znalost akademického prostředí
  • praxe na obdobné pozici
Nabízíme:
  • stabilní zázemí
  • příležitost k profesnímu růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, stravenky aj.)
Možnost nástupu:
  • Ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce:  Oddělení studijní FS ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6
Způsoby přihlášení – elektronicky
Přihlášku – podrobný strukturovaný životopis pošlete na adresu:

Ing. Růžena Petrová, Ph.D.
vedoucí Oddělení studijního FS ČVUT v Praze
Tel.: 224352572
Ruzena.Petrova@fs.cvut.cz
Do předmětu emailu uveďte: Referent/ka pro studijní oddělení.
Své přihlášky zasílejte nejpozději do 31. 8. 2019.

Zasláním své přihlášky dáváte ČVUT v Praze automaticky souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem ucházení se o pracovní pozici v ČVUT v Praze, Fakultě strojní, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.