[design/2014/cvut-logo-blue.png]
CZ / EN
CZ   / EN  

Den otevřených dveří

I když v tomto akademickém roce již neplánujeme další den otevřených dveří a další termíny plánujeme až na podzim 2023, není vše ztraceno!

Můžeš se domluvit se spolužáky nebo vyučujícími z tvojí školy a můžete si u nás domluvit individuální prohlídku nebo stáž, během které ti ukážeme, jak studium na vysoké škole vypadá a co se u nás naučíš. Stačí napsat Kristýně Čermákové na: kristyna.cermakova@fs.cvut.cz a domluvit si vhodný termín.

Plánujeme také další akce!

StreTech, prezentace projektů studentů středních škol proběhne 7. června 2023

Ochutnej strojařinu, dvoudenní poznávání naší fakulty a univerzity proběhne koncem červnu 2023 – termín ještě upřesníme.

Pokud chceš dostávat informace o takových akcích a zajímavostech na naší fakultě, vyplň formulář na TÉTO stránce.

Aktuálně

V sobotu 4. března 2023 proběhl poslední den otevřených dveří v tomto akademickém roce. Rádi jsme přivítali zájemce o studium moderní strojařiny a ukázali jsme jim některé naše laboratoře.

V tomto příspěvku se můžete podívat, jaká byla během celého dne atmosféra.

 

 

A pokud jste nemohli přijít osobně, můžete sledovat záznam prezentace pedagogického proděkana doc. Jana Řezníčka, který představil jednotlivé  profilace bakalářského studia !

 

 


Naší fakultu můžeš také navštívit virtuálně: https://vr.fs.cvut.cz/MÁŠ OTÁZKY?

Pokud se chceš zeptat na vše, co souvisí se studiem, přijímací zkouškou nebo podmínkami pro přijetí, piš nám na helpdesk@fs.cvut.cz.
Tvoje otázka se dostane vždy do správných rukou!