[design/2014/cvut-logo-blue.png]
CZ/EN

Den otevřených dveří

Zveme vás na další Den otevřených dveří Fakulty strojní ČVUT v Praze, který proběhne ONLINE 4. prosince 2021 od 10.00 hodin!

Otevři virtuální dveře Fakulty strojní ČVUT v Praze a prohlédni si špičkové vybavení laboratoří na souboru nově připravených videí. Děkan fakulty, prof. Michael Valášek a proděkan pro pedagogiku, doc. Jan Řezníček představí možnosti studia na naší fakultě. Nebudou chybět ani informace o přijímačkách a možnostech dalšího uplatnění.

Program bude pokračovat chatem se studenty naší fakulty na MS Teams. Otázky pro chat můžete posílat přímo 4. prosince 2021 anebo je poslat na helpdesk@fs.cvut.cz.

Odkazy na online prohlídku laboratoří i na chat se studenty zveřejníme do 3. 12. 2021
 

PROGRAM

  • V 10.00 hodin začíná online prohlídka laboratoří, která proběhne formou YouTube premiéry s možností chatu, kterého se bude účastnit děkan Fakulty strojní prof. Michael Valášek a pedagogický proděkan doc. Jan Řezníček. Během celé premiéry jim na chatu můžete psát své dotazy, na které budou odpovídat.

  • cca v 10.40 bude součástí prvního bloku přednáška o studiu, kterou si připravil pedagogický proděkan doc. Jan Řezníček.

  • V 11.15 začne chat se studenty z Engineering Student Club a proběhne na platformě MS TEAMS (aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde nebo můžete použít MS TEAMS přes webový prohlížeč). Nejprve vám naši studenti formou prezentace přiblíží studium a studentský život a potom s nimi můžete online diskutovat a ptát se na vše co vás o studiu na Fakultě strojní zajímá.

MÁTE OTÁZKY?

Pokud se chcete zeptat už nyní na vše, co souvisí se studiem, přijímací zkouškou nebo podmínkami pro přijetí, pište nám na helpdesk@fs.cvut.cz.
Vaše otázka se dostane vždy do správných rukou!

studenti/ESC/20170629_064_CVUT-VIC-Ryszawy_w.jpg