Vánoční koncert Fakulty strojní

Publikováno: 11. 12. 2018

Fakulta strojní ČVUT v Praze Vás zve na 22. benefiční koncert „Půjdem spolu do Betléma“, ve čtvrtek 20. prosince 2018 od 19.15 hodin v Betlémské kapli, Praha 1.

Přijďte si poslechnout Concerto pro smyčce F-dur - KV 138 a KV 142 od A. Vivaldiho a Sinfonii VI B-dur  od F. I. A.Tůmy v podání smyčcového Komorního orechestru Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy Lux Iuvenes Praga i tradiční „Rybovku“.

Od 18.00 hodin bude na jednu hodinu zpřístupněno Lapidárium Betlémské kaple (vstup ze Svatováclavského sálu), kde si můžete zdarma prohlédnout vánoční výstavu „Betlémy v Betlémské kapli – Hravé Vánoce “.

Výtěžek z benefice bude poukázán na konto HAIMA CZ, z.s., spolku pro pomoc dětem léčeným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol v Praze 5.

Pozvánky ke stání jsou k vyzvednutí na vrátnici Fakulty strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6.

Pozvánky můžete objednávat na e-mailu: terezia.nemcova@fs.cvut.cz

Děkujeme za podporu těmto partnerům:

partneri_FS/ADV_studio.jpg