CZ / EN

Aktuality

Central Europe Industry Partners nabízí pracovní pozici

Publikováno: 26. 11. 2018

Central Europe Industry Partners
Investment Analyst / Investment Analyst Intern

Hledáme týmového hráče / hráčku do výjimečného Private Equity týmu
Vhodné i pro studenty jako part time nebo čerstvé absolventy

Kdo jsme

Jsme Private Equity fond sídlící v Praze a Varšavě. Spravujeme prostředky svých partnerů, jakožto i renomovaných institucionálních investorů a rodinných trustů, které investujeme do průmyslových společností za účelem zvýšení jejich hodnoty. Více informací naleznete na adrese: www.ceip.cz

NÁPLŇ PRÁCE
Podpora investičního týmu v přípravě investičních příležitostí zejména:

  1. Analyzování firem působících v cílových segmentech trhu
  2. Rozvíjení investičních tezí
  3. Provádění due diligence pro potenciální investice
  4. Finanční modelování
  5. Koordinování spolupráce s různými poskytovateli služeb (M&A, Financial due Dilligence, právní služby, tax structuring, techničtí a business experti apod.)
  6. Po akvizici podílení se na interakci a komunikaci s vrcholným managementem portfoliových společností

POŽADAVKY

  • Excelentní kvalitativní a kvantitativní analytické dovednosti, ideálně zkušenost s oceňováním a finančním modelováním, nebo alespoň velmi silná pracovní etika s touhou učit se a uspět
  • Dobré interpersonální, komunikační a písemné schopnosti v anglickém a českém nebo slovenském jazyce
  • Probíhající studium v posledních ročnícich, dobré studijní výsledky.
  • Schopnost a úsilí přidat svůj vlastní úsudek do investičního procesu
  • Schopnost aktivně přijímat úkoly a samostatně pracovat v rámci obecných pokynů, vysoká přesnost, pečlivost a pozornost k detailu
  • Optimismus, enthusiasmus a dobrá nálada
CO NABÍZÍME MY
Skvělou kariéru v oblasti Private Equity s bezkonkurenční křivkou učení
  • Možnost pracovat a poznat se s nejlepšími profesionály v oboru, jak v našem týmu, tak v okruhu našich poradců.
  • Najlepší zahraniční školení.
  • Pozornost seniorních členů týmu a Managing partnera, rozvoj širokého spektra dovedností od corporate finance a práva až po vyjednávání
  • Možnost se spolupodílet na velkých, komplexních a zajímavých transakcích
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené, pro interny volno na zkoušky

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím, zašlete životopis s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu: fekete@industrypartners.eu