Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 14. 11. 2018

Je tu týmová výzva, která z tebe udělá manažera! Přijď si se spolužáky poslechnout, jak se dělá byznys v Coca-Cola HBC a vyhrajte společně Prize Money, WOW zážitky, den s manažerem Coca-Cola nebo drinky na párty!

O své kariérní cestě a o tom, jak se vyvíjí trendy v oblastech logistiky a výroby ti povypráví manažeři Radek Hron a Pavel Kotýnek. Navíc můžeš v týmu 3-6 lidí zabojovat za ČVUT v národní soutěži!

Přijď nahlédnout pod pokličku globální značky. Svět se totiž otevírá těm, kteří dělají něco navíc. Cítíš už teď, že můžeš být manažer? Jdeš do toho s námi? Vyzkoušej online test, který ti ukáže, jak na tom jsi: www.managementchallenge.cz

Přednáška proběhne 20. 11. 2018 od 17.45 hodin, tradičně  v posluchárně 366 (3. patro), Technická 4, Fakulta strojní ČVUT v Praze.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC