Konference ARaP na Fakultě strojní

Publikováno: 05. 11. 2018

Konferenci ARaP – Automatizace, Robotika a Procesy pořádá Ústav přístrojové a řídicí techniky Fakulty strojní ČVUT v Praze ve dnech 13. a 14. listopadu 2018. Hlavním tématem bude „Pokročilá automatizace“ jako cesta ke zvyšování produktivity. Letošní čtrnáctý ročník obohatí o další téma skupina odborníků z fakultního Ústavu výrobních strojů a zařízení. Program konference bude zahrnovat 4 tematické okruhy: Moderní snímače a akční členy, Řídicí systémy s pokročilými funkcemi (DSC, PLC, SCADA), Komunikační sběrnice a sítě ve výrobním podniku, Sběr, přenos, zpracování a využití „velkých dat“ získaných z technologických zařízení. Organizátoři předpokládají, že referující i diskutéři se zaměří také na aktuální téma – Průmysl 4.0. Součástí dvoudenní konference, která proběhne v Konferenčním sále FS, bude exkurze a společenský večer s koncertem v budově CIIRC.
Více informací najdete na stránkách konference: www.arap.cz

Přihlášení k účasti je možné až do začátku konference při využití zajímavé nabídky mimořádné last minute registrace

Zprávy z médií: