Navštivte nás na veletrhu Gaudeamus v Brně

Publikováno: 19. 10. 2018

ČVUT se v letošním roce ve dnech 23. až 26. října 2018 bude opět celoškolsky prezentovat na XXV. ročníku evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Brno 2018. Ten je nejvýznamnějším zdrojem informací o možnostech dalšího studia a to nejen po maturitě.

V expozici ČVUT se zájemci o studium dozví veškeré informace o přijímacím řízení, studijních programech a oborech na jednotlivých fakultách. Budou mít možnost seznámit se především s našimi studenty, ale i s některými pedagogy, kteří ochotně budou předávat praktické informace a své zkušenosti. V interaktivní expozici ČVUT se návštěvníci budou moci seznámit s našimi roboty, vyzkouší si aplikaci detekce obličeje nebo se podívají do plně vybavené sanitky Fakulty biomedicínského inženýrství, která je určena k výuce studentů oboru Zdravotnický záchranář. Vodní hrátky a osvěžení si užijí na funkčním modelu části olympijského kanálu, který se projektoval na Fakultě stavební pro olympiádu v Riu De Janeiru. Neméně zajímavé budou také ukázky virtuální reality, která pobaví zvídavé návštěvníky, stejně tak jako vědecko-technické koutky speciálně určené pro dívky.

Hned první den veletrhu, 23. října 2018 mezi 10.15 až 10.55 hodinou, bude prezentovat Fakultu strojní ČVUT v Praze proděkan pro pedagogiku, doc. Jan Řezníček. Prezentaci můžete navštívit v přednáškovém sále B, pavilonu V. Po prezentaci si s panem proděkanem Řezníčkem můžete promluvit o studiu na Fakultě strojní přímo na stánku ČVUT v Praze, u pultu Fakulty strojní.

Veletrh se koná na brněnském výstavišti v pavilonu V. Pro veřejnost bude otevřen ve dnech 23. až 25. října od 8.00 do 16.00 hodin a 26. října od 8.00 do 14.00 hodin.

Již nyní si můžete vybírat Čím chcete být. Na veletrhu se nás tak můžete ptát na vše, co vás o studiu na Fakultě strojní ČVUT v Praze bude zajímat.

Těšíme se na vás! Vaši strojaři!