Chicken Wings jsou nyní také na ČVUT v Praze

Publikováno: 15. 10. 2018

Studuješ ČVUT a zajímají tě letadla? Chceš pracovat na zajímavých projektech a účastnit se mezinárodních soutěží? Chceš zajímavé téma bakalářky? Tak neváhej a přijď na naši náborovou prezentaci!

Od letošního akademického roku se můžeš připojit k prestižnímu studentskému tým Chicken Wings i na ČVUT v Praze. Za podpory Ústavu letadlové techniky Fakulty strojní ČVUT v Praze, vznikne v budově fakulty na Karlově náměstí zázemí pro tým Chicken Wings.

Chicken Wings je studentský tým působící a současně reprezentující Letecký ústav na Fakultě strojního inženýrství Vysokého Učení Technického v Brně.

Chicken wings vznikli před 4 lety v Brně. Za tu dobu jsme se zúčastnili několika soutěží jak v Evropě tak i za mořem. V letošním roce se nám podařilo vyhrát soutěž New Flying Competition v Hamburgu, kterou pořádala studenstká organizace Univerzity aplikovaných věd v Hamburku. Spolupořadatelem soutěže byl i Airbus a Lufthansa technik. Náš letoun Shark, porazil týmy z Číny, Mexika i Německa.

Více informací najdeš na našem Facebooku Chicken Wings a na webových stránkách www.chickenwings.cz

Náborová prezentace se uskuteční v pondělí 22. října 2018 od 13.40 hodin, v posluchárně A-221, budovy Fakulty Strojní ČVUT v Praze na Karlově Náměstí 13, Praha 2.

Těšíme se na tebe!