High-Tech Day ve společnosti Bosch Diesel s. r. o.

Publikováno: 11. 10. 2018

Společnost Bosch Diesel s. r. o. zve studenty Fakulty strojní ČVUT v Praze na High-Tech Day, který se bude konat v sobotu 20. října 2018 v závodě III. - Pávov.

High-Tech Day je den otevřených dveří pro studenty. Primárně je akce zaměřena na studenty technických oborů, ale při nenaplnění kapacity budou pozváni i studenti humanitních oborů. Záměrem akce je poskytnout všem pozvaným studentům možnost podívat se do zákulisí našeho podniku, informovat se o aktuálních klíčových technologiích, využívaných naší společností a v neposlední řadě představit možnosti spolupráce pro studenty a absolventy.

Připravili jsme pro Vás pestrý program, například si budete moci vyzkoušet personální pohovor nanečisto, virtuální i rozšířenou realitu a další zajímavosti. Budou probíhat i zajímavé přednášky z řad odborníku společnosti Bosch, které doporučujeme navštívit. Nemůžeme zapomenout zmínit, že bude nachystáno i bohaté občerstvení po celý den a soutěž o hodnotné ceny - přesněji o 5 iPadů. Kdo nevyhraje iPad nemusí zoufat, pro každého účastníka bude připraven stylový batoh s dárečky uvnitř. Přihlásit se můžete pomocí následujícího odkazu http://student.boschskyjob.cz/akce nebo přihlášky, kterou zasílám v příloze. V příloze zasílám také informační letáček. Pokud máte nějakého známého/kamaráda, který by se akce rád zúčastnil, můžete na něj přeposlat tento email. Vyplněnou přihlášku prosíme zasílejte na adresu: Jitka.Roupcova@cz.bosch.com  .

Kontaktní osoba:
BOSCH DIESEL S. R. O.