Zveme vás na Den otevřených dveří

Publikováno: 17. 10. 2018

Zájemce o studium na Fakultě strojní ČVUT v Praze, ale i rodiče potenciálních studentů zveme na Den otevřených dveří v sobotu 27. října 2018 od 9.00 hodin, kdy budou připraveny prezentace jednotlivých ústavů fakulty.

Od 10.00 a 13.00 hodin proběhnou přednášky o studiu, během kterých promluví děkan fakulty prof. Ing. Michael Valášek, DrSc., proděkan pro pedagogiku doc. Ing. Jan Řezníček, CSc., ale také studenti fakulty, kteří představí aktivity, kterých se účastní během studia. Po každé z přednášek můžete zamířit na komentovanou prohlídku fakulty včetně vybraných pracovišť a laboratoří.

PROGRAM

• Den otevřených dveří proběhne v budově Fakulty strojní v Dejvicích, Technická 4, Praha 6 (metro A, stanice Dejvická).
  • Prezentace jednotlivých ústavů fakulty budou k vidění od 9.00 hodin před vchodem na fakultu, ve vstupním vestibulu a na chodbě ve 2. patře.
  • Přednášky o studiu proběhnou od 10.00 a 13.00 hodin  v posluchárně D2-256.
  • V 11.15 a v 14.15 hodin můžete od posluchárny D2-256 následovat průvodce k prohlídce jednotlivých laboratoří a pracovišť fakulty.

Seznam laboratoří a pracovišť, do kterých budete moci nahlédnout:

Vybírejte už nyní ČÍM CHCETE BÝT !

Zástupci fakulty na Dnech otevřených dveří rádi odpovědí na jakékoli otázky. U nich se lze také přihlásit na individuální prohlídku laboratoří fakulty.

Tiskovou zprávu ke dni otevřených dveří najdete zde.