Zajímá tě, co je uvnitř? – doprovodný program festivalu FUTURE GATE

Publikováno: 06. 09. 2018

Během festivalu FUTURE GATE – 15. září 2018 – ožije kampus ČVUT mnoha akcemi. Většina z nich bude zaměřena na techniku a její budoucnost.

Fakulta strojní ČVUT v Praze, Technická 4, připravila doprovodný program s názvem „ZAJÍMÁ TĚ, CO JE UVNITŘ?, během kterého vás přivítá například robot YuMi, navštívíte aerodynamický tunel, prohlédnete si trup letadla, uvidíte robota při svařování, podíváte se na moderní letecký motor 3D brýlemi a mnoho dalších strojařských vychytávek :)

V posluchárně č. 256 vás čeká vás také pásmo dětských filmů a večer od 19. hodin se promítá Ikarie XB 1 a pak další sci-fi filmy.

Vstup je volný a program vhodný pro všechny, od dětského věku až po seniory. Pro zvídavé, které zajímá co je uvnitř, to bude příjemné odpoledne plné překvapení.

Harmonogram akce:

• Fakulta se otevírá pro veřejnost ve 12.00 hodin.
  • Příprava exponátů proběhne od 9.30 hodin
  • Ukončení prezentací ústavů fakulty v 19.00 hodin
  • Průběh promítání v posluchárně 256:
    od 13.00 pásmo dětských filmů (po hodině),
    od 19.00 hlavní film Ikarie XB1 (90 min.) potom pásmo krátkých sci-fi filmů do 22.00 hodin.

Jaké expozice můžete navštívit:

Informace o jednotlivých expozicích najdete na Facebooku