PRIMAPOL-METAL-SPOT s.r.o. nabízí pracovní pozici/brigádu

Publikováno: 03. 09. 2018

Velkoobchod s hutním materiálem, výroba z technických plastů PRIMAPOL-METAL-SPOT s.r.o. nabízí obsazení pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – možno i jako brigáda!

Co vás čeká

Obchodní činnost směřující k prodeji hutních materiálů, optimalizace skladu svěřeného sortimentu.

V současné době otevíráme nové ODDĚLENÍ KONSTRUKČNÍCH A UŠLECHTILÝCH OCELÍ. Pro tuto pozici hledáme Obchodního Zástupce, který bude umět oslovit stávající i nové zákazníky v této komoditě, pomůže s efektivním nastavením skladových zásob a bude aktivní v optimalizaci svěřeného úseku. Očekáváme podporu v technických otázkách při prodeji nové komodity stávajícím zákazníkům - potenciál již zavedených odběratelů ostatních komodit HM, které obchodujeme již déle než 20 let –  NEREZ, HLINÍK a DALŠÍ BAREVNÉ KOVY, TECH. PLASTY, TITAN .

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme ideálně orientaci v problematice konstrukčních ocelí, jak z pohledu technického povědomí, tak z hlediska obchodních zkušeností v této komoditě. Pakliže nedisponujete těmito znalostmi, nabízíme možnost zaučení.
POZICE JE VHODNÁ I PRO STUDENTY

Výhodou bude, pokud budete umět

Hledáme do týmu pracovníky se zdravým sebevědomým, kteří umějí táhnout za jeden provaz .... Uchazeč nemusí být přímo z obchodní společnosti, může mít zkušenosti z oblasti nákupu HM, případně konstrukce , s touhou prosadit se na pozici OZ. Pro ambiciózní, kteří se v oblasti hutních materiálů nepohybují, ale mají přirozený "drive" nabízíme zaškolení.

Co vám můžeme nabídnout

Na této pozici nabízíme uchazeči možnost kompletní realizace ve vybudování nového obchodního střediska s vysokým očekávaným potenciálem. K této vizi nabízíme silnou společnost dosahující společně s pobočkami v zahraničí bezmála desetimiliardového obratu! V případě dobrých výsledků nabízíme možnost profesního růstu. Standardem na této funkci je sl. vůz i pro soukr. účely a podobné benefity. V případě dobrých výsledků, velmi zajímavé finanční ohodnocení.

Informace o pozici

Místo pracoviště: Pletený Újezd u Kladna – dojezd z Dejvic HD cca. 35 min.
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat